Aalten 0543-740010
Doetinchem 0314-216155
's-Heerenberg 0314-343877
Lichtenvoorde 0544-353739
Lochem 0573-250185
Zutphen 0575-743210
Schrijf je in

Vestigingen in Doetinchem, 's-Heerenberg, Lichtenvoorde, Lochem, Aalten, Wehl en Zutphen

Seesing Flex beschikt over een aantal vestigingen in de Achterhoek: Doetinchem, 's-Heerenberg, Lichtenvoorde, Lochem, Aalten, Wehl en Zutphen. Met onze uitzendbureaus in deze plaatsen zorgen we voor een goede bereikbaarheid voor mensen vanuit de hele Achterhoek en de Stedendriehoek en kunnen we zowel flexkrachten als opdrachtgevers in ons werkgebied optimaal bedienen. Je bent van harte welkom in één van onze vestigingen voor een gesprek met één van onze intercedenten. 

Seesing Flex Lichtenvoorde
Rembrandtplein 8
7131 EJ Lichtenvoorde
Telefoon: 0544 - 35 37 39 
E-mail: lichtenvoorde@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex Lichtenvoorde

Seesing Flex Doetinchem
Terborgseweg 24-01
7005 BA Doetinchem
Telefoon: 0314 - 21 61 55 
E-mail: doetinchem@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex Doetinchem

Seesing Flex 's-Heerenberg
Stadsplein 7
7041 JA 's-Heerenberg
Telefoon: 0314 - 34 38 77
E-mail: sheerenberg@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex 's-Heerenberg

Seesing Flex Lochem
Walderstraat 39
7241 BH LOCHEM
Telefoon: 0573 - 25 01 85
E-mail: lochem@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex Lochem

Seesing Flex Wehl
Kryptonstraat 10
7031 GG Wehl
Telefoon: 0314 21 60 70
E-mail: wehl@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex Wehl

Seesing Flex Aalten
In Aalten hebben we een 'in-huis' vestiging bij onze klant Kaemingk. 
Vierde Broekdijk 2
7122 JD AALTEN
Telefoon: 0543 - 74 00 10
E-mail: aalten@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex In Huis Aalten

Seesing Flex Zutphen
Laarstraat 133
7201 CD ZUTPHEN
Telefoon: 0575 - 74 32 10 
E-mail: zutphen@seesingflex.nl

Routebeschrijving vestiging Seesing Flex Zutphen